QuZu İskenderunlu Bayanların Hizmetinde

1
438

quzu açıldı1İskenderun mağazalar zincirine yeni bir halka daha eklendi. Kanatlı (Doktorlar) caddesi üzerinde Meliha Çaylı, Ahmet Can Adan ve Lütfiye Oktay’ın ortaklaşa açtığı QuZu Giyim Mağazası geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen açılış töreni İskenderunlu bayanların hizmetine girdi.

Açılışını Ticaret ve Sanayi eski Bakanı Mehmet Dönen’in yaptığı QuZu Giyim Mağazasının açılış törenine CHP İskenderun İlçe Başkanı Süleyman Uyar, MHP İskenderun Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül, Ak Partili yöneticiler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış töreninde konuşan eski Bakan Dönen; “8 Mart Dünya Kadınlar Gününde bayanlara yönelik böylesi güzel bir mekanın açılışını gerçekleştirmekten dolayı çok mutluyum. Kadınlar Gününü kutlarken, bu işyerinin sahiplerine bol kazançlı günler geçirmelerini diliyorum” dedi.

quzu açıldı2

İşyeri ortaklarından Meliha Çaylı da; “Mağazamızda, bayanların beğeneceğini umduğumuz kaliteli birkaç markayı bir arada bulunduruyoruz. Farklı renk ve nostalji ürünleri bir araya getirdiğimiz ürünler ile İskenderunlu kadınları mutlu etmeyi planladık. Özellikle mağazamızı Dünya Kadınlar Gününde açtık ki, bayanlara hitap edecek olan mağazamızın akıllarda kalacağını düşündük” dedi.

1 YORUM

  1. Mağazanın ismi dikkatimi çekti.Bildiğim kadarıyla Türk alfabesinde “Q” harfi yoktur.Alfabemizi bozmak isteyenlerin ekmeğine yağ sürülmüyor mu?

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here