Payas Karbeyaz Mahallesinden Lütfü Savaş’a Açık Destek

0
101

lütfü savaş18CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, seçim çalışmaları kapsamında Payas’ın Karbeyaz Mahallesini ziyaret etti. Savaş, burada vatandaşlar ve mahalle muhtarı Tahsin Akkaş tarafından karşılandı.

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş’ın mahallelerini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren muhtar Tahsin Akkaş; “Sayın Lütfü Savaş’ın ziyareti ve sorunlarımızı dinlemesi bizleri çok mutlu etti. Lütfü Bey bizi daha öncede ziyarete geldi. Samimiyetini biliyoruz. Büyükşehir Belediye Başkan adaylığında ben ve Karbeyaz mahalle sakinleri Başkan Savaş’ı destekleyeceğiz” dedi.

Din, dil, renk ayrımı yapmadan her yere hizmet götüreceklerini belirten CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş ise; “Antakya’da iyi çalışmalarımız oldu. Bu çalışmaları Hatay’ın tümüne yaymak istiyoruz. Bir buçuk yıldır üzerinde çalıştığımız büyükşehir projelerimiz hazır. Şimdi sıra projeleri uygulamakta” dedi.

Ziyarette Başkan Savaş’a, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, CHP Payas Belediye Başkan Adayı Tuncer Süner ve CHP Payas İlçe Teşkilatı Başkanı Rafet Özkaya eşlik etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here