Narkotik Operasyonlar Devam Ediyor

0
26

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 23 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapıldı.

Operasyonlar neticesinde çok sayıda uyuşturucu madde de ele geçirilirken, konu hakkında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce; Halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan  (alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklar) korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.

Bu doğrultuda; Narkotik Suçlar kapsamında 27/07/2018 ile 10/08/2018 tarihleri arasında İlçemizde 15 olay meydana gelmiş olup, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 23 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapılmıştır. Söz konusu olaylar kapsamında, 387 gr. esrar maddesi, 87 adet Captagon, 8 adet Ecstasy uyuşturucu hap, 56 gr. eroin maddesi, 5,2 gr. kokain maddesi, 1,3 gr. Metamfetamin maddesi ve 16 kök kenevir bitkisi ele geçirilmiştir.

İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir.” (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here