Mursaloğlu; “CHP’nin İktidarı İçin Bir Nefer Gibi Çalışmaya Devam Edeceğim”

0
110

mehmet mursaloğlu230 Mart yerel yönetim seçimleri için, bir süre önce Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürlüğünden istifa ederek CHP’den İskenderun Belediyesi başkan aday adayı olan Mehmet Mursaloğlu, partisinin kararını saygıyla karşıladığını ifade etti ve İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yusuf Civelek’e başarılar diledi.

CHP ilçe binasında yaptığı toplantıda konuşan ve talip olduğu görevden pişmanlık duymadığını da kaydeden Mursaloğlu; “Bugün, her şeye rağmen iyi ki bu göreve talip olmuşum diyorum. İskenderun halkına hizmet etmek aşkıyla ve heyecanla çıktığım bu yolda, birlik ve beraberlik içerisinde insanlarımızın yanımda yer aldığını gurur duyarak gördüm. Benimle aynı duyguları paylaştığına inandığım diğer aday adayları arkadaşlarımla bu şerefli hizmet yarışında bulunmak da benim için ayrıca bir gurur kaynağı olmuştur.

Şunu bilmenizi istiyorum ki; bundan sonraki süreçte de tüm memleket sevdalılarıyla birlikte, CHP’nin iktidarı için bir nefer gibi çalışmaya devam edeceğim” dedi.

Gün Birlik ve Beraberlik Günüdür

Aday adaylığı süresince kendisine destek olanlara da teşekkür eden Mehmet Mursaloğlu; “Türkiye Cumhuriyetinin ve Atatürk İlkelerinin ışığında, bugüne kadar olduğu gibi, bundan böyle de ulusça, barış ve kardeşliğimizin devamı için elimden gelen gayreti göstereceğimi herkesin bilmesini istiyorum. Gün birlik ve beraberlik günüdür.

Bu duygu ve düşüncelerle, aday adaylığım süresince şahsıma gösterilen ilgi ve desteklerinden dolayı başta, bana bu gururu yaşatan saygı değer halkımıza, ilçe örgütüne, partililerimize, benimle birlikte yola çıkan, kader birliği yapan arkadaşlarıma, aileme, akrabalarıma, bana her zaman destek veren ve yanımda olan saygıdeğer basın mensubu dostlarıma saygı ve şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here