Milli Yüzücü Elisa, Yeniden Milli Takımda!

0
210

milli yüzücü2İskenderun Yüzme İhtisas Kulübü Baş Antrenörü Murat Kaptanoğlu, Milli Sporcuları Elisa Kenar’ın Milli Takım kadrosuna yeniden seçildiğini duyurdu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kaptanoğlu; “Elisa Kenar, Türkiye Sutopu Federasyonu ve Göztepe Rotary Kulübü tarafından düzenlenen Türkiye 1995 Bayan Sutopu Milli Takımı, Galatasaray, Esti, Chios ve Olympiakos takımlarının katıldığı 7-9 Mart 2014 tarihlerine İzmir’de düzenlenen Ulusal Egemenlik Rotary Kupası Sutopu Turnuvasında Türk milli takımının 18 kişilik kadrosunda yer alarak ilimizi temsil etti.

Turnuva sonunda birinciliği Galatasaray elde etti. İlk defa 2012 yılında Türkiye Genç Bayan Sutopu Milli Takımı’na seçilen Elisa Kenar, Rusya’nın Chelyabinks kentinde yapılan Avrupa Genç Bayanlar Sutopu Şampiyonasına katılmıştı.

Havuzumuzun şuanda kapalı olması çalışma azmimizi etkilemiyor. Yaklaşık 50 sporcumla birlikte kara antrenmanlarına Özel İkem Koleji spor tesislerinde devam ediyoruz. Yakında havuzun tekrar hizmete girmesiyle suya olan özlemimizi giderip daha verimli çalışabileceğiz. Amacımız yüzme ve sutopunda daha çok sporcuyu Milli Takıma gönderebilmek. Antrenör kadromuzu ve Sporcumuzu Milli Takım kadrosuna tekrar seçildiği için tebrik ediyoruz” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here