Milli Eğitim Bakanı Selçuk’tan Başkan Fatih Tosyalı’ya Ziyaret

0
42

Bir dizi ziyaret ve program için ilimize gelen Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ve beraberindeki heyet İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret ettiler.

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ve beraberindeki heyeti, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve belediye başkan yardımcıları belediye binası önünde çiçekle karşıladı.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bir dizi ziyaret ve program için ilimize gelen Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ve beraberindeki heyeti belediyede ağırlamaktan onur duyduklarını ifade etti. Bakan Selçuk’a kentimiz, belediyenin çalışmaları ile ilgili bilgiler vererek belediye olarak eğitime her zaman destek olacaklarını kaydeden Başkan Tosyalı; “Sayın Bakanımıza ziyaretleri için çok teşekkür ediyor başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz” dedi.

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ise İskenderun’da olmaktan dolayı memnun olduklarını belirterek; “Sık-sık illerimize, ilçelerimize ziyaretlere bulunuyoruz. Bu çerçevede belediye başkanlarımızı ziyaret ediyor, çalışmalar hakkında bilgiler alıyoruz. Millî Eğitim Bakanlığı olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en iyi şartlarda yetişmesi, geleceğe umutla bakmaları için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İskenderun Belediye Başkanımıza da eğitime desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyaret sohbet ortamında devam ederken ilçedeki eğitim çalışmaları ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here