Milletvekili Özel, Başkan Tosyalı’yı Ziyaret Etti

0
39

Tosyalı; “Her Zaman Halkımızın Hizmetindeyiz”

Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti.

Hayırlı olsun ve başarı dileklerini ileten Milletvekili Özel’e ziyaretinden ve iyi dileklerinden ötürü teşekkür eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Her zaman halkımızın hizmetindeyiz” dedi.

İskenderun Teknik Üniversitesi’nde görevli Prof. Ali Koç, Prof. Ergül Yaşar, Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi Sekreteri Yaşar Dönmez, İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Deliveli ve yönetim kurulu üyeleri, TÜMSİAD Hatay Şube Başkanı Doğan Gülsüren ve yönetim kurulu üyeleri de Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya nezaket ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ziyaretlerden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Tosyalı, daha modern ve yaşanır bir İskenderun için gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

İlçenin sıkıntılarını mercek altına aldıklarını dile getiren Tosyalı, bu sıkıntıların giderilmesi için gerekli girişimlere başladıklarını ve ilerleyen günlerde çalışmalar ile haberler verileceğini ifade etti.

Belediye hizmetlerinin ilçenin dört bir yanına adil bir şekilde ulaştırılacağını aktaran Başkan Tosyalı, insan odaklı çalışmalar yapacaklarını ifade ederek; “Bizler inşallah halkın hizmetkârı olacağız. Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, adaletle halkımıza hizmet edecek ve ilçemizin en ücra köşelerine belediye hizmetlerini ulaştıracağız” dedi.

Ziyaretler sohbet ortamında devam etti. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here