“Koltukları İşgal Etmek İçin Değil Hizmet İçin Yola Çıktık”

0
68

mehmet soydan8Ak Partili Soydan Kurutuluş Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi;

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Soydan Kurtuluş Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Önce Yıldırım tepe mahallesinde bayanların ev sahipliğinde bir ev ziyareti gerçekleştiren Soydan, daha sonra Kurtuluş mahallesinde bir kahvehanede vatandaşlarla bir araya geldi. Soydan burada yaptığı konuşmada bugüne kadar birçok kez açıkladığı sağda birlik vurgusunu yaptı. Mehmet Soydan Ak Partiden İskenderun Belediye Başkanlığına aday oldukları taktirde sadece Ak Partinin değil MHP’nin, BBP’nin SP’nin diğer sağ görüşlü partilerin sosyal demokratların ve hatta liberallerin oylarına talip olduklarını belirtti.

Bugüne kadar yaptıkları hizmetlerde partili ayırımı yapmadıklarını vurgulayan Soydan; “Milletvekilliği dönemimizde bir çok hizmeti İskenderun’a kazandırdık. Bu hizmetleri yaparken kimseyi sen şu partilisin sen bu partilisin diye ayırmadık. Hizmetteki tecrübelerimizi İskenderun belediyesinde daha iyi bir şekilde kullanmak istiyoruz. 30 Mart’ta İskenderun’umuz Türkiye’miz iyi bir netice alsın. Biz sadece AK partinin değil her kesimden İskenderunluların oylarına talip olma derdindeyiz. Güçlü bir şekilde iktidara gelirsek daha iyi kaynak alabilir daha iyi hizmetler yapabiliriz. Ben mücadeleci bir siyasetçiyim beni bilen bilir eğer bu görev bize nasip olursa insanlarımızı ayrıştırmadan bize oy verene vermeyene en iyi hizmeti yapacağımıza inanıyorum. Bilgi birikimimizle tecrübemizle insanımıza hizmet için bu yola çıkmaya hazırız” şeklinde konuştu.

Kurtuluş mahallesi sakinlerinin sorularını da cevaplandıran Soydan, belediye başkanı olursa işçi çıkarması yapıp yapmayacağı soruna şöyle yanıt verdi; “İşini iyi yapan herkesin başımızın üzerinde yeri vardır ancak işini yapmayan memleketin menfaatlerini gözetmeyenlere de göz yummamız söz konusu değildir. İşini doğru yapan kim olursa olsun hangi partiden olursa olsun biz onun arkasındayız. Hızımıza yetişsin yeter. Biz hizmetkarlık yapmak için yola çıktık koltukları işgal etmek niyetinde değiliz.”

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here