Kermesin Açılışını Vayısoğlu Yaptı!

0
373

inönü kermes1İnönü Ortaokulundan Yardım Kermesi

İskenderun İnönü Ortaokulu, “Geleceğe bir adım da bizden” kermesi düzenledi. Okulun genel ihtiyaçları ve maddi durumu kötü olan öğrencilerin eğitimlerine katkıda bulunmak için yapılan kermesin açılışını Eğitim Gönüllüsü İskenderun Ticaret Borsası Başkanı Engin Vayısoğlu yaptı.

El emeği göz nuru ev yapımı yiyecekler ve el işlerinin yer aldığı kermese öğrenciler kadar velilerin de ilgisi yoğundu. İskenderun Ticaret Borsası Başkanı Engin Vayısoğlu, imkanlar dahilinde eğitime yaptığı desteği sürdürdü ve İnönü Ortaokulu Kermesi’ne bin TL’lik bağışta bulundu.

inönü kermes2

Çocuklara olan sevgisini ve eğitimin önemini konuşmasında bir kez daha yineleyen Engin Vayısoğlu; “Çocuklar bizim geleceğimiz. Onların en iyi imkanlarla eğitimlerini tamamlaması, vatana, millete faydalı olmaları için çok önemli. Bizler onlar için ne yapsak az” dedi.

İnönü Ortaokulu Müdürü İbrahim Seçkin ise, katkılarıyla eğitim camiasını her zaman mutlu eden Engin Vayısoğlu’nun gerçek bir eğitim neferi olduğuna vurgu yaparak, öğrenci, veli ve öğretmenler adına teşekkür etti. İnönü Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Kayhan da, Vayısoğlu’na teşekkür ederek plaket takdim etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here