Kaymakam Yönden ve Başkan Tosyalı Karne Sevincine Ortak Oldu

0
29

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılının ara tatili münasebetiyle Kocatepe mahallesinde eğitim vermekte olan Deniz Nakliyeciler Derneği İlkokulu ve Alpaslan Ortaokulu’nda icra edilen karne dağıtım törenlerine katılım göstererek, çocukların karne sevincini paylaştılar.

Karne törenlerine; Kaymakam İskender Yönden ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın yanı sıra, Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve Şube Müdürü Ahmet Yanmaz ile öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Kaymakam İskender Yönden ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, öğrencilerin karnelerini dağıttıktan sonra her birine 2’şer adet olmak üzere okulun tüm öğrencilerine dağıtılmak üzere lunapark bileti de takdim ederek, yarıyıl tatilinin sevincine bir mutluluk daha eklediler.

Karnelerin dağıtılmasıyla 2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılının ara tatili başlamış olup, 16 gün sürecek bir ara tatilin ardından 03 Şubat 2020 Pazartesi günü ikinci yarıyıl başlayarak, eğitim öğretim süreci devam edecek. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here