Kaymakam Soytürk, Kaledibi Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi

0
240

‘Muhtarlarla Buluşma Toplantısı’ kapsamında toplantılarını sürdüren İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, Kaledibi Mahallesi’nde muhtar ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Gündeme getirilen sorun ve ihtiyaçlar üzerinde istişarede bulunularak çözüm odaklı çalışmaların yapıldığı toplantılar kapsamında Kaledibi Mahallesinde gerçekleştirilen buluşmaya, Kaymakam Recep Soytürk’ün yanı sıra İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Çengel, Sahil Güvenlik Grup Komutanı Yarbay Çağın Taşkın, İlçe Emniyet Müdürü Zeki Balcı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül, Hatay Büyükşehir Belediyesi 3.Bölge Koordinatörü Ahmet Serhat Beydilli, Sarıseki Belediyesi Eski Başkanı ve İskenderun Belediye Meclis Üyesi Bülent Özer, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök, İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürü Ferit Hammutoğlu, Kaledibi Mahallesi Muhtarı Bestami Demirci ve civarda ki mahallelerin muhtarları ile mahalle sakinleri katıldı.

Kaymakam Recep Soytürk, Kaledibi Mahallesi başta olmak üzere civardaki mahallelerin genel durumu, sorun ve ihtiyaçları hakkında istişare de bulunmasının yanı sıra bölgenin güvenlik unsurları hakkında da incelemede bulundu.

Vatandaşlarımızın daha mutlu, huzurlu, müreffeh ve esenlik içerisinde yaşamasının teminini sağlamak amacıyla asayiş ve huzur başta olmak üzere, eğitim, sağlık, kültür, ulaşım, toplumsal kalkınma, nüfus ve vatandaşlık işlemleri vb. konularda istişarede bulunarak, eksik yâda sorunların tespit edilmesinin sağlanması ve tespit edilen eksik yâda sorunların çözüme kavuşturulması amacıyla bir araya gelindiğini ifade eden Kaymakam Soytürk, buluşma toplantısının değerli halkımıza, ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederek sözlerine başladı.

Kaymakam Soytürk, halkımızın oylarıyla işbaşına gelen, idari yapımızın en küçük birimi ve temel yapısı olan mahalle muhtarlarımız ile mahalle sakinlerini dikkatle dinleyerek, sorun ya da ihtiyaç olarak aktarılan hususları ilgili/yetkili kurum yöneticileri ile değerlendirdi. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here