Karasayar; “Öğretmenler Görevlerin En Soylusunu İcra Etmekteler”

0
81

orhan karasayar324-30 Kasım Öretmenler Günü ve Haftası dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınlayan Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, öğretmenlerin görevlerin en soylusunu icra ettiklerini vurguladı.

Genç nüfusun yetişmesi için çalıştıklarını ifade eden Karasayar; “Büyük bir sorumluluk anlayışı içinde en zor şartlarda, Anadolu’nun en ücra köşesindeki insanımıza ulaşarak fedakârlıkların en büyüğünü göstererek, Türkiye Cumhuriyeti’ni ve Türk milletinin bağımsızlığını sonsuza kadar savunacak ve yaşatacak nesilleri yetiştirmek için, her türlü fedakârlıkta bulunan öğretmenlerimizin gününü kutluyorum.

Bizlerden geleceği devralacak yavrularımızı sevgiyle, eğitimle, öğretimle besleyen öğretmenlerimiz, bir insan yetiştirmenin verdiği mutluluğu mesleklerinin manevi karşılığı olarak değerlendirerek, görevlerin en soylusunu icra ederler.

Son yıllarda eğitim alanında önemli mesafeler alan Türkiye, genç nüfusunun yetiştirilmesi ve geleceğe hazırlanması konusunda hiçbir fedakârlıktan kaçınmamaktadır. Bu duygularla, her türlü özen ve saygıyı hak eden öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler gününü kutluyor, hayatını kaybeden öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here