Jandarma Ekipleri Sevgi Evlerinde

0
20

Türk Jandarma Teşkilatı’nın 179’uncu kuruluş yıldönümü münasebetiyle ilçemizde de anlamlı bir etkinliğe imza atıldı. Kaymakamı Recep Soytürk ile İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül’ün önderliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nda barınmakta olan çocuklar ziyaret edilerek, çocuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliği ile kamu düzenin sağlanması yönündeki hizmetleriyle halkımızın takdirini kazanan Jandarma Teşkilatı’nın 14 Haziran 2018 günü idrak edilen 179’uncu kuruluş yıldönümü münasebetiyle İskenderun İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’na ziyaret tertip edilerek, bu tarihi ve özel günün coşku ve maneviyatı anlamlı bir sosyal etkinlik çerçevesinde idrak edildi.

İlçemiz Kaymakamı Recep Soytürk’ün himayelerinde, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül’ün koordinasyonunda gerçekleştirilen ziyaret esnasında, Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nda barınmakta olan çocuklar ziyaret edilerek, çocuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here