İTSO’ya Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor

0
96

itso-anemonİskenderun Anemon Oteli Müdürü Ahmet Turan Demirtaş İTSO Yönetimini ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.

İskenderun ekonomisi ve turizminin ağırlıkta ele alındığı ziyarette söz alan İskenderun Anemon Oteli müdürü Ahmet Turan Demirtaş; “İskenderun’da ileriye dönük önemli planlarımız var. Otelimiz açıldı ancak resmi açılışımızı henüz yapmadık. İskenderun sanayi, limanı ve turizmi ile önemli bir potansiyele sahip. Otelimiz ise İskenderun’un en güzel manzaralı alanlarından biri. Dünya’da güneşin batışının seyredildiği en güzel 8 ülkeden birisinin İskenderun Körfezinde olduğunu öğrendik ve otelimiz terasından gün batımı çok net ve güzel seyredilebilmektedir” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “İskenderun’un turizm yönünden gelişmesi için otel sayılarının artması gerektiğine inanıyorum. Anemon Otelinin İskenderun’da hizmete girmesi ise bölgemiz için bir kazançtır. Anemon Otelini gezdim ve gerçekten çok güzel ve donanımlı yer olarak da çok isabetli bir yerde hizmete girmiş. Bu nedenle Otelin bölgemiz turizmi için önemli hizmetler vereceğine inanıyorum” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here