İskenderunspor’a ‘Store’ Mağazası

0
14

Kulüp Başkanı Hakan Bolat’ın girişimleriyle yeniden heyecan yaşayan İskenderunspor, yeni sezona şampiyonluk parolasıyla girerken, ürünleri de Enderspor mağazasında satışa sunulmaya başlandı.

İskenderun’un Atatürk Bulvarı üzerindeki Enderspor çatısı altında oluşturulan İskenderunspor Store, düzenlenen törenle İskenderunspor sevdalılarının hizmetine girdi. Törene, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, Deniz Ticaret Odası Başkanı Kemal Kutlu, İskenderunspor A.Ş. Başkanı Hakan Bolat, İskenderunspor A.Ş. CEO’su Jan Olde Riekerink, Teknik Direktör Ümit Karan, futbolcular ve taraftarlar katıldı.

Törende konuşan Belediye Başkanı Tosyalı, İskenderunspor tarihinde ilk kez böyle bir mağazada ürünlerinin satıldığına işaret ederek bunun önemli olduğunu kaydetti. Tosyalı, maddi ve manevi anlamda her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

Daha sonra konuşan Kaymakam Yönden de, otelde gerçekleştirilen imza törenindeki konuşmasını hatırlatarak, Teknik Direktör Ümit Karan’dan şampiyonluk isteğini yineledi.

Kulüp Başkanı Bolat ise yönetim olarak her türlü çalışmaları yaptıklarını, şimdi sıranın taraftarlarda olduğunu ifade ederken, destek çağrısı yaptı.

Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi, ‘Şampiyonluk’ niyetiyle kesildi. Mağazada ürünleri inceleyen Kaymakam Yönden ve Belediye Başkanı Tosyalı, mağaza sahibi Mehmet Ünivar’dan bilgiler aldılar.

Protokol üyeleri, toplu şekilde İskenderunspor ürünleri önünde görüntü verirken, ilk alımı İskenderun Kaymakamı Yönden yaptı. Yönden, bu alışverişi bir öncülük olsun ve kenti ile takımı sevdiğinden dolayı yaptığını vurguladı. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here