İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Genel Kurulu Yapıldı

0
101

İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Genel kurulunu gerçekleştirdi. Sanayi Aşevinde düzenlenen genel kurulda, Sanayi Sitesi’nin Çankaya Otoban üstüne taşınması ve son gelişmeler hakkında üyelere bilgiler verildi.

Sanayi Aşevinde düzenlenen genel kurula, Esnaf Oda başkanları, dernek yönetim kurulu üyeleri ve sanayi esnafları katıldı.

Genel kurulda güven tazeleyen İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Açıkgöz, sanayi esnafının kendilerine güvenmeleri gerektiğine vurgu yaparak; “İskenderun için son derece önemeli olan Sanayinin taşınması ile ilgili yapmış olduğumuz girişimler, görüşmeler ve yazışmalarda gerek İTSO başkanımız, gerek Kaymakam ve valiliğimiz, gerekse Belen Belediye Başkanımız bizlerin yanında oldu ve bu işin çözülmesi noktasında önemli mesafeler alındı. Tapularımızı da almaya başladık. Girişte örnek tapularımızı da görebilirsiniz” diye konuştu.

Genel kurulda üyelerine yönelik önemli açıklamalarda da bulunan Açıkgöz; “Genel Kurulumuzun oy birliğiyle almış olduğu karar doğrultusunda 31.12.2017 tarihine kadar üyelik vecibelerini yerine getirmeyen üyelerin üyelikleri sona erdirilecektir. Kooperatife hiç ödeme yapmayan, aidatını vermeyen üyelerimize bir kez daha sesleniyoruz. Bu kararı sizler vereceksiniz. Sizlerin vereceği kararla bu üyelerimizin durumu netleşecek. Ama biz de diyoruz ki 31.12.2017 tarihine kadar ödeme yapmaları için süre veriyoruz. Bizler tüm konuları genel kurula getiriyoruz ki herkesi konulardan haberi olsun. Başkan olarak iş yerlerini esnaflarımızı tek tek gezdim ve konuyu anlattım. Ankara’da projemiz onaylanmasının ardından anahtar teslimi olacak. Bizler konunun takipçisiyiz. Üyelerimizden bizlere destek olmalarını ve birlikte hareket edilmesini istiyoruz” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here