İbadethanelerin Avlusundaki Çalışmalar Sürüyor

0
60

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin birçok noktasında çalışmalarını özenle yürütüyor. Fen İşleri müdürlüğü ekipleri ilçede bulunan camilerin ve ibadethanelerin avlusunda karo, kilit parke ve stabilize çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Belediyesinin yaşamın her alanında var olduğunu belirterek; “Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz kent genelindeki camilerin ve ibadethanelerin çevresinde gerekli düzenlemeleri yapılıyorlar. Özellikle Ramazan ayında camilerimizin temizliğine büyük dikkat ediyor, ihtiyaç olan yerlerde parke ve karo yenileme ve düzenleme çalışması yapıyoruz” dedi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçede eksikliklerin giderilmesi amacıyla yoğun şekilde çalışma yaptığını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz mahallelerimizde ve ihtiyaç olan bölgelerde karo taşı döşeme çalışmalarının yanı sıra kilit parke taşı döşeme çalışmaları gerçekleştiriyor. Gayemiz; İskenderun halkının huzurlu olduğu, altyapı sorunu olmayan örnek bir şehir haline getirmek” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here