HESOB’tan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’e Hayırlı Olsun Ziyareti

0
19

Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birlik (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı İbrahim Gül’e, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette günün anlam ve önemine ilişkin dileklerini ileten HESOB Başkanı Kadir Teksöz; “Şahsım ve yönetim kurulum adına sizleri tebrik ediyoruz. Belen’in çehresini değiştireceğinizin ve ilçemize çok güzel hizmetler yapacağınızın da bilinci içerisindeyiz. Allah güzel hizmetler yapmanızı nasip etsin. İbrahim Gül olarak, Belen, İskenderun ve Hatay’da çok sevilen bir kişiliğe sahipsiniz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı İbrahim Gül ise; “Güzel dileklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizler birbirimizi yıllardır tanıyoruz, burada bulunan oda başkanı büyüklerimizin ellerinde büyüdük, yeri geldi çıraklığını yaptık, yeri geldi düşüncelerinden faydalandık. İskenderun’da ve Hatay’da çok güzel çalışmalara imza atan oda başkanlarımızla gurur duyuyoruz.  Esnaflarımızla nasıl güzel çalışmalara imza atılır ve şehre olan katkılarının bilincindeyiz. Bundan sonraki yönetim anlayışımızda da esnaf arkadaşlarımızın her türlü önerisine, isteklerine açık olacağız.

Yaptığı tüm güzel çalışmalarda Belen’de, İskenderun’da ve Hatay’da desteğimizi hissetmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu noktada esnaflarımızın tecrübelerinden faydalanacağız. Bu manada bizlere düşen her sorumluluğu layıkıyla yerine getiririz ve mahcup olmadan bu işin üstesinden gelir ve hayırla anılan bir Belediye Başkanı oluruz diyerek, tekrar bu güzel ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı. (Haber: Helga TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here