Hatay Kadın Girişimciler Kurulundan Erzin Ziyareti

0
303

kagid-erzin1Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Hatay Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri Erzin Kaymakamlığı ve Erzin Ticaret ve Sanayi Odasına ziyaret gerçekleştirdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Hatay Kadın Girişimciler Kurulu  Başkanı Yeşim Ugutmen ve üyeler Gülser Yiğit, Esma Gülay, Sonay Aykut, Canan Gürpınar, Erzin Kadın Girişimcilerle buluşarak Erzin Kaymakamı İskender Yönden’e ziyarette bulundu.

kagid-erzin2

Başkan Yeşim Ugutmen çalışmaları hakkında Erzin Kaymakamı Yönden’e bilgi verirken, Yönden de Erzin’deki çalışmalarından bahsederek Kadın Girişimciler Kurulu üyeleriyle proje destekli cam atölyesi ve zihinsel engelli çocukların ürettiği ürünlerden oluşan sergiyi gezdi. Akabinde Erzin Kaymakamlığı’nın desteklediği Mozaik Atölyesi ziyaret edildi. Erzin’de şehir meydanına yapılan mozaik eserleri görmeye giden grup çalışmalar hakkında Kaymakam Yönden’den bilgiler aldı.

Erzin Kaymakamı İskender Yönden işsiz kadınlara her zaman destek olduklarını ve olacaklarını belirtti. Başkan Ugutmen ziyaret anısına Kaymakam Yönden’e İskenderun Güvercini kabartmalı plaket verdi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here