Hatay Gazeteciler Cemiyeti Dörtyol Temsilciliği Açıldı

0
65

Dörtyol Kaymakamı Murat Bulacak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü ve Hatay Gazeteciler Cemiyeti Dörtyol Temsilciliği’nin kuruluşu münasebetiyle bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

2018 yılı aralık ayında başlayan çalışmalar neticesinde Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nin Dörtyol Temsilcili 10 Ocak 2019 ‘da Çalışan Gazeteciler gününde fiilen açılmış oldu.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Dörtyol Temsilciliğinin açılışı dolayısıyla Dörtyol Kaymakamı Murat Bulacak gerçekleştirdiği ziyarette; “Basın bir toplumun sesi ve hür iradesini ortaya koyma yoludur. Fakat basının da buna mukabil tarafsız ve objektif olması esastır. Oldukça meşakkatli ve önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Bizler de kamu yöneticileri olarak siz değerli basın mensuplarının haberi en doğru ve hızlı şekilde kamu oyuna iletmeniz için verdiğiniz çabalarda imkanlar ölçüsünde destek olmaya çabalıyoruz. Bu manada çalışan gazeteciler gününüzü kutluyorum. Sivil toplum kuruluşlarının ve meslek örgütlerinin önemi hepimizin malumu, Hatay Gazeteciler Cemiyeti Dörtyol Temsilciliğinin açılmış olmasını oldukça kıymetli buluyor, hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Dörtyol Temsilcisi Sedat İskenderoğlu ve Cemiyet üyeleri Rıdvan Kaya, Halil Çağlar Arıkan, Necati İvgin ve Fatih Şeker’de ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek Dörtyol Kaymakamı Murat Bulacak’a teşekkür etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here