Hambolat, Samandağ İlçesinde Sağlık Hizmetlerini Yerinde İnceledi

0
16

İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, Samandağ İlçesinde Sağlık Hizmetlerini Yerinde İnceledi

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat başkanlığında, Kamu Hastaneler Hizmetleri Başkanı Dr. Ali Pekmezci ve beraberindeki heyet, Samandağ ilçemizde hizmet veren, Samandağ Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası, 3 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve İlçe Sağlık Müdürlüğü başta olmak üzere bir takım ziyaretler gerçekleştirdiler.

Samandağ Devlet Hastanesi Yönetimi ile bir araya gelen Hambolat, yürütülen sağlık hizmetleri ve Covid-19 tedbirleri kapsamında yapılan faaliyetler hakkında hastane yönetiminden bilgiler aldı. Personel ve hasta yakınları ile de kısa bir sohbet gerçekleştiren Dr. Mustafa Hambolat, vatandaşların almış oldukları sağlık hizmetlerinden duydukları memnuniyeti de sordu.

Daha sonra beraberinde ki heyet ile yapımı devam eden Yeni Devlet Hastanesi inşaatında da incelemelerde bulunan Hambolat; “Hiçbir fedakârlık ve masraftan kaçınmayarak böylesine güzel bir tesisi İlimiz başta olmak üzere özellikle Samandağ halkına kazandırma noktasında, Büyük ve Güçlü Devletimiz başta olmak üzere, Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya emekleri için bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Tüm ilimizin ve İlçelerimizin ihtiyacı olan yatırım ve hizmetleri almaları noktasında gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz ve de edeceğiz. Tespitlerimizi ve planlamalarımızı doğru yapıp ilgili yerlere iletmenin ve takip etmenin bizim en büyük sorumluluğumuz olduğunun farkındayız” dedi.

Dr. Mustafa Hambolat ve beraberindeki heyet; 3 no’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve İlçe Sağlık Müdürlüğü Personellerini de ziyaret edip sıkıntı ve taleplerini dinledikten sonra Samandağ ilçesinden ayrıldılar. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here