“Gelin Hep Birlikte Emir Kaan’a Umut Olalım”

0
34

Başkan Fatih Tosyalı Emir Kaan Sevik İçin Kampanya Başlattı

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Kan Bağışı ve kök hücre bağışı bekleyen hastalarımız ve başta yavrumuz Emir Kaan Sevik’e umut olmak için Kızılay işbirliği ile başlatacakları kampanyaya tüm halkı davet etti.

Başkan Tosyalı, ülkemizde binlerce kan bağışı ve kök hücre bağışı bekleyen hastanın olduğunu belirterek; “Bunların büyük bir çoğunluğu çocuklarımızdan oluşuyor. En büyük sıkıntı ülkemizde kök hücre bağışçısının yetersiz sayıda olması. Bu sayıyı arttırmak bizim elimizde. Başta hasta yavrumuz Emir Kaan Sevik ve tüm hastalarımız için kan bağışı ve kök hücre bağışçısı olmak üzere 22 Ocak Çarşamba günü saat 11.00’da anıt alanındaki Kızılay noktasında buluşalım” diye konuştu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaptığı açıklamada ayıca şu bilgileri paylaştı; “Kampanya Tarihi: 22-25 Ocak. Kampanya Saatleri: 10.30 ve 18.00. Kampanya Yeri: Atatürk Anıt Alanı Kızılay Noktası. Kampanyaya katılacak vatandaşların mutlaka kimlik belgesiyle ve tok karnına gelmesi rica olunur.” (Haber: Meral SADREDİN)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here