Erdinç Otel Arsuz’da Hizmete Girdi

1
444

erdinç otel1Yaz döneminde bölgenin en tercih edilen tatil beldesi olan Arsuz, turizm yatırımlarından bir tanesine daha kavuştu. Arsuz’da uzun yıllardır yatırımları ve hizmetleriyle tanınan Tultak ailesinin bir ferdi olan genç işadamı Münir Tultak, Erdinç Otel’i hizmete açtı.

Erdinç Otel, geçtiğimiz günlede, CHP İskenderun İlçe Başkanı Süleyman Uyar, MHP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Gül, CHP İskenderun Kadın Kolları Başkanı Yıldız Bor, Arsuz Belediye Başkanı Fuat Süme, siyaset ve İş dünyasının seçkin isimlerinin katılımıyla gerçekleştirilen görkemli bir açılışla hizmete girdi. Yüzme havuzu ve farklı konseptiyle Arsuz turizminin önemli bir konaklama merkezi olan Erdinç Otel’in açılışında heyecanlı bir konuşma yapan İşletmeci Münir Tultak, en büyük destekçisi Arsuz Belediye Başkanı Fuat Süme’ye teşekkür etti.

Bugüne kadar Arsuz’da doyduğunu ve Arsuz’a hizmet etmeye devam edeceğini vurgulayan Tultak; “Ben bu toprağın çocuğuyum tabi ki değerli Arsuz halkının emeğiyle doydum ve kazandım. Öyleyse Arsuz’a hizmet edecek ve onlara istihdam sağlayacak daha büyük yatırım yapmalıyım diye düşündüm ve Erdinç Oteli yaptım. İstedim ki Arsuz’a gelen yerli ve yabancı turist rahat edeceği otelde kalsın, kaliteli hizmet alsın, döndüğünde tekrar tekrar gelmek istesin. Sadece ben değil tüm Arsuz esnafı kazansın. 2012 yılının Mart ayında heyecanla otelin yapımına başladım. Başlangıç fikrinden açılışına kadar başkanım Fuat Süme’nin desteği bana güç verdi. Siz değerli konuklarımın huzurunda minnet ve şükranlarımı sunuyor teşekkür ediyorum.

Otelimizle ilgili kısa bilgi vermek istiyorum. Otel; Bahçe ile birlikte 1800 metre kare üzerine kurulu. Binada 20 adet 1+1 10 adet 2+1 süit oda bulunmaktadır. Restoran, 144 metre kare büyüklüğünde büyük ve çocuk yüzme havuzu bulunmaktadır” dedi.

Arsuz Belediye Başkanı Fuat Süme ise yaptığı konuşmada, Erdinç Otel sahibi Münir Tultak’ı, kişiliği, çalışkanlığı ve cesaretinden dolayı överek örnek bir yatırımcı olduğunu söyledi.

1 YORUM

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here