Eksper Filtre, Çalışanları ile Büyüyor, Ekonomiye Güç Katıyor

0
72

İskenderun’da her geçen gün gelişerek bölge ekonomisine katkı sağlayan Eksper Filtre yöneticileri, 1 Mayıs İşçi Bayramını çalışanları ile birlikte kutladılar.

Fabrika Yönetimi, 1 Mayıs İşçi Bayramının Ramazan Bayramı tatili ve Arefe gününe denk gelmesi nedeniyle, çalışanları ile bayram sonunda Karaağaç İstasyon Restoranda düzenlediği yemekli dayanışma gecesinde bir araya geldi. Pandemi sürecinin ardından filtre çalışanları ve eşleri ile birlikte yeniden bir araya gelen Eksper Filtre Yönetimi, 1 Mayısı coşkusunu da hep birlikte gönüllerince eğlenerek kutladı.

Gecede bir konuşma yapan Eksper Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Dokumacı; “1 Mayıs İşçi Bayramının Ramazan Bayramı ve Arefe gününe denk gelmesi nedeniyle, bu buluşmayı Bayram sonrası yapmaya karar verdik. Ben de emekçiyim ve bu günlere sizin gibi çalışarak geldim. Sizlerin emeğinize her zaman saygı duyuyorum. Bugünlere gelmemizde elbette sizlerin çok büyük destek ve katkıları olmuştur. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum. Emeğinize yüreğinize sağlık diyorum ve bu vesile ile çalışanlarımızın ve tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs işçi Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Eksper Filtre çalışanları gece boyunca canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here