Denizciler’deki Okulların Durumu Değerlendirildi

0
33

‘Halk ile Buluşma ve Eğitim İstişare Toplantısı’ Mustafa Kemal İlkokulunda Gerçekleştirildi

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in başkanlığında “Halk ile Buluşma ve Eğitim İstişare Toplantısı” gerçekleştirildi.

Denizciler Mahallesindeki Mustafa Kemal İlkokulu ev sahipliğinde, Kaymakam İskender Yönden’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve Şube Müdürü Ahmet Yanmaz ile civardaki okulların idarecileri, okul aile birliği başkanları, öğrenci velileri ve mahalle muhtarları katıldı.

Kaymakam Yönden, toplantı öncesinde okul binasını gezerek, okulun genel durumuna yönelik yaptığı incelemenin akabinde okul idarecileri, okul aile birliği yöneticileri, öğrenci velileri ve mahalle muhtarları ile bir araya gelerek, sorun ve ihtiyaçlar hakkında detaylı bir istişare yaptı.

İlk olarak toplantıya ev sahipliği yapan Mustafa Kemal İlkokulu Müdürü Eyyüp Korkmaz tarafından okulun genel durumu ve eğitim hizmetinin işleyişi hakkında bilgi aktarımı yapılmasının ardından civarda bulunan anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki devlet okullarının idarecileri tarafından da bilgi paylaşımı yapılarak, devlet okullarımızın genel durumu hakkında çok yönlü bir değerlendirme yapıldı. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here