Çağdaş Musiki Derneğinden Belen’de Muhteşem Konser

0
207

İskenderun Çağdaş Musiki Derneği, Belen Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdiği konserde Belenlileri büyüledi. Bahçeşehir Kolejinde düzenlenen konserde, 24 koro sanatçısı, 8 saz sahne alırken koroyu şef Özlem Kasar yönetti.

Birbirinden güzel duygu yüklü Türk Sanat Müziklerini solo olarak İskenderun Çağdaş Musiki Derneği Başkanı Mehmet Kuseyirli, Özlem Kasar, Yadigar Kıyılı, Tufan Can Yekta, Hayrettin Kara, Ekrem Özpolat, Semran Demirci, Sabahat Özçelik, Özgür Canatar, Azade Akbin seslendirdi. Koro şarkılarının da izleyenleri büyülediği konser etkinliğinde; Dernek Başkanı Kuseyirli ve Bahçeşehir Koleji Müdürü Mustafa Uçan, Belen Kaymakamı Abdülaziz Aydın ve Belediye Başkanı Adnan Vurucu’ya sanata katkı ve desteklerinden dolayı karşılıklı plaket ve buket sunumu gerçekleştirildi.

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu ve Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, yaptıkları kısa konuşmada İskenderun Çağdaş Musiki Derneğine konser için teşekkür ettiler.

Programın bitiminde İskenderun Çağdaş Musiki Derneği Başkanı Mehmet Kuseyirli, katkılarından dolayı Belediye Başkanı Adnan Vurucu’ya, Bahçeşehir Koleji Müdürü Mustafa Uçan’a, Belen Belediyesi Kültür Müdürü Özgür Erşan’a ve Belediye Personeli İbrahim Korkmaz’a katkılarından dolayı teşekkürlerini sunarak programı sonlandırdı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here