Berkay Konserinde İskenderunlular Doyasıya Eğlendi

0
17

İskenderun Belediyesi tarafından organize edilen ‘19 Mayıs 1. Gençlik Festivali’ bünyesinde gerçekleştirilen Berkay konserinde İskenderunlular depremin ardından doyasıya eğlenme fırsatı buldu.

Depremin yaralarının sarıldığı İskenderun’da Belediye tarafından düzenlenen 19 Mayıs 1. Gençlik Festivalinde vatandaşlar doyasıya eğlendi. Uzun süredir konser yaşanmayan İskenderun’da festival, vatandaşlara moral oldu.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin yerle bir ettiği Hatay’da yaralar sarılıyor. İskenderun Teknik Üniversitesi kampusünde ünlü pop şarkıcısı Berkay, vatandaşlara unutulmaz anlar yaşattı. İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez’in gençlere ‘Umudumuz sizsiniz’ diyerek seslendiği ve bayramlarını kutladığı konserde doyasıya eğlenen İskenderunlular bu tür konserlerin kendilerine moral ve umut olduğunu ve devamının gelmesi gerektiğini söylediler.

Konseri İSTE Rektörü Prof Dr. Tolga Depçi ile birlikte vatandaşların arasında izleyen Belediye Başkanı Mehmet Dönmez sosyal etkinliklerin devam edeceğini belirtti. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here