Başkan Seyfi Dingil Şoförler Odası ve Otogar Esnafını Ziyaret Etti

0
172

“Sizlerin Görüş ve Önerileri Bizler İçin Çok Önemli”

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, halka hizmet noktasında toplumun her kesimi ile fikir alış verişinde bulunduklarını belirtti.

Başkan Dingil bu kapsamda, İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, Sakarya Mahallesi Muhtarı Mustafa Tuzluoğlu ve otogar esnafını ziyaret etti.

İlk ziyaretini İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın’a yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Belediye olarak her zaman esnaflarımızın yanında olduk olmaya devam edeceğiz. Sizlerin görüş ve önerileri bizler için çok önemli. Taşımacılık yapan esnaflarımızın sorunlarının çözümü noktasında elimizden geleni yapmaya her zaman hazırız. Sorunlar ancak ortak akıl ile çözülür” dedi.

Akın ise ziyaretlerinden dolayı İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür ederek; “Sağ olsun Başkanımız zaman zaman bizleri ziyaret ediyor. Son Büyükşehir yasası ile toplu taşıma işleri büyük şehir UKOME birimine devredildi. Başkanımız esnaflarımızın sorunlarının çözümü için ilçe belediyesi olarak kendilerine düşen görevi yerine getirmek için her zaman esnaflarımız yanında olacaklarını söylediler. Esnaflarımız adına İskenderun belediye başkanımız Sayın Seyfi Dingil beye teşekkürlerimizi sunarız” diye konuştu.

Daha sonra Sakarya Mahallesi Muhtarı Mustafa Tuzluoğlu ve otogar esnafını ziyaret eden Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler vererek yapılan hizmetler ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here