Başkan Seyfi Dingil Konuklarını Makamında Ağırladı

0
101

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediye olarak çalışmaların aralıksız bir şekilde sürdüğünü belirtti. Hatay İl Tarım Müdürü Ergün Çolakoğlu, İlçe Tarım Müdürü Osman Hatlar, İskenderun Vakıf Bank Bölge Müdürü Ferhat Kemal Töge İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ettiler.

Konuklarının görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Seyfi Dingil, devam eden ve planlanan çalışmalarla ilgili misafirlerine bilgiler verdi. İskenderun’da birçok projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Seyfi Dingil; “Yaptığımız birçok hizmette ortak akıl ile hareket ediyoruz. Kurumlardan, sivil toplum kuruluşlarından bilgiler, öneriler alıyoruz. Hepimizin amacı halkımıza en iyi hizmeti vermektir” dedi.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil halk günleri uygulamalarının devam ettiğini belirterek; “Halk günlerine devam ediyoruz. Halk günlerini yapmamızın maksadı hemşerilerimizle bir araya gelip onların problemlerine ilk ağızdan çözüm bulmaktır. Burada vatandaşların sorun ve istekleri doğrultusunda belediyemizin imkânları ölçüsünde sıkıntıları çözüyoruz” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here