Başkan Fatih Tosyalı, Samsun’da Ziyaretlerde Bulundu

0
31

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, halka hizmet noktasında kamu, kurum ve belediye başkanları ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Nadir Ünal ve Mehmet Ali Dokuzoğlu ile birlikte Samsun’da bir dizi program ve inceleme ziyareti kapsamında, Samsun Valisi Osman Kaymak’ı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ı ve Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ı ziyaret etti.

İstişarelerimizi Sürdüreceğiz

Samsun’da sıcak bir şekilde karşılandıklarını belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Belediye Başkan Yardımcılarımız Kemal Nadir Ünal ve Mehmet Ali Dokuzoğlu ile birlikte Sayın Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Çarşamba ve Bafra Belediye Başkanlarımızı ziyaret ettik. Gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretlerde barış ve hoşgörü kentimiz hakkında genel bilgiler vererek, belediyemizin çalışmaları, projeleri hakkında bilgiler aktardık. Çalışmalarımız hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

Son derece verimli geçen ziyaretlerde kıymetli hemşerilerimize hizmet noktasında planlanan ve yürüttüğümüz çalışmalarla ilgili fikir teatisinde bulunduk. İl ve ilçe genelinde sosyal ve sportif alanlarda yapılmakta olan çalışmaları yerinde inceledik. Halkımıza en iyi hizmeti verebilmek adına istişarelerimizi sürdüreceğiz. Sıcak karşılamalarından ve göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı Valimize, Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here