Arsuzlu Öğrencilerden Büyük Başarı

0
50

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, il genelindeki okullar arasında, çeşitli spor branşlarında düzenlenen müsabakalarda dereceye giren takım ve oyunculara, İskenderun Kapalı Spor Salonunda düzenlenen törende madalyalar ve kupaları verildi.

Müsabakalarda Arsuz’daki okulların başarıları göze batarken; Arsuz Gökmeydan Ortaokulu Yıldız Erkekler Voleybol İl Şampiyonu, Arsuz Tatarlı Orta Okulu Yıldız Kızlar Voleybol İl İkincisi ve Arsuz Çetillik Ortaokulu Yıldız Erkekler Voleybol İl İkincisi oldu.

İskenderun Kapalı Spor Salonunda düzenlenen ödül törenine katılan Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, elde edilen başarılarla ilgili yaptığı değerlendirmede; “Bu başarılarından dolayı öğrencilerimizi kutluyorum. Belediye olarak imkânlarımız dâhilinde ilçemizde spor branşlarına her zaman destek oluyoruz ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.

Ben bu müsabakalarda dereceye giren öğrencilerimiz başta olmak üzere, hocalarına, idarecilere ve bu başarının gelmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. İlimizi ve ilçemizi, Türkiye müsabakalarında temsil edecek minik oyuncularımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here