Arsuz İş Adamları Derneği’nden İTSO’ya Nezaket Ziyareti

0
56

Yılmaz; “Arsuz, Tarihi, Doğal Güzellikleri ve Denizi İle Önemli Bir Potansiyele Sahip”

Arsuz İşadamları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO)’nı ziyaret ettiler. ARİAD Heyetini, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO yönetim kurulu üyeleri Selma Yılmaz, Yusuf Yılmaz, İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez ağırladı.

Arsuz turizmi ve bölgede yaşanan son ekonomik gelişmelerin ele alındığı ziyarette söz alan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Arsuz Türkiye’nin en önemli tarım ve turizm merkezlerimizden biri. Tarihi, doğal güzellikleri ve denizi ile önemli bir potansiyele sahip. Bu potansiyelin en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekir.

Hatay Ortadoğu’ya yakın olması nedeniyle önemli bir konuma sahip. Temennimiz Suriye olaylarının sona ermesi ile bölgemizdeki sanayi, ticaret ve turizmin çok hareketleneceğini bekliyoruz. Bunların başında da Arsuz ilçemiz gelmektedir. Tarım ve turizm potansiyeli yönünden en şanslı bölgemiz olan Arsuz,  siz değerli iş adamlarımızın azim gayretleri ile daha iyi yerlere geleceğine inanıyoruz” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

ARİAD Başkanı   Adnan Ağır ziyarette yaptığı konuşmasında ise; “Hatay’ın ve bölgenin parlayan yıldızı olan Arsuz’da daha iyi hizmet edebilmek için yoğun bir şekilde çalışmalar yapıyoruz. Dernek olarak bölge ekonomisine değer katacak çalışmaların yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz de yapmaktayız. Dernek olarak Eğitim ve yardımlar yaparak sosyal sorumluluklarımızı da yerine getiriyoruz. Tarım ve turizm şehri olan Arsuz şehrimizin kalkınması için çalışmalar yapmaktayız. ARİAD olarak sizleri her zaman yanımızda görmenin de onurunu yaşıyoruz. Bu vesile İTSO yönetimine de çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here