ARİAD 4’ncü Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

0
59

Adnan Ağır Tekrar Güven Tazeledi

Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) 4. Olağan Genel Kurulunu Karaağaç Turkuaz Cafe& Restaurant’ta gerçekleştirdi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde mevcut başkan Adnan Ağır tekrar güven tazeledi.

Gerçekleştirilen olağan genel kurula Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Gülcihan Kamp Komutanı Binbaşı Hakan Can, Arsuz İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Barkın Eryılmaz, İskenderun Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Arsuz Emniyet Müdür Vekili Ömer Faruk Altun, DASİFED Başkanı Gülay Gül, STK temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri, üyeler ve çok sayıda davetli katıldı.

Güven tazeleyerek tekrar başkan seçilen Adnan Ağır, genel kurulda yaptığı konuşmada; “Geleneksel yürüyüşümüzün 4. dönemine adım atmaya hazırlanıyoruz. Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD), hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin korunduğu, gözetildiği; kendi içinde bütün, bölgesinde etkin, dünyada saygın bir Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş insanlarının, kurdukları bir dernektir.

Üçüncü çalışma dönemini bitiriyor, yeni döneme adım atıyoruz. Örgütlenmeler soyuttur, somut olan insandır. Her düzeyde görev almış, küçük büyük demeden katkı sağlamış, özveriyle çalışmış, eleştirmiş, uyarmış, önermiş, farklılığını saklama ihtiyacı duymamış bütün dostlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.

ARİAD hedeflerine taviz vermeden yoluna devam etmektedir. Büyük bir dayanışma örneği sergileyerek derneğimizi geleceğe hazırlayacağız. Arsuz’un gelişmesi ve kalkınması, yeni yatırımların yapılması, üretimin arttırılması ve istihdam sorununun çözümüne katkı sağlamak amacıyla tüm gücümüzle hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Genel kurul sonrası üyeler ve davetliler sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Yapılan genel kurul sonrası yönetim ve denetleme kurulları şu şekilde oluştu:

YÖNETİM KURULU: Adnan Ağır, Süleyman Bölücü, Akın Ceritbinmez, Gökhan Tutar, Abdulhamit Kirmitçi, Mehmet Altun, Tuğba Kara, Neslihan Arslan, Garip Köklü, Erkan Horuz, Erkin Polat, Muzaffer Kürşat Esen, Berket Zeytun, Aybike Soydan, Mehmet Zülfikar Güler. DENETİM KURULU: Ahmet Bilir, Nigar Özer, Tülin Kaya. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here