Akçay’ın Dört Bir Yanı Asfaltlandı

0
63

bld-akçay asfaltİskenderun Belediyesi tarafından startı verilen sıcak asfalt uygulaması tüm hızıyla devam ediyor. Ana arterlerde başlatılan çalışmalar, şehrin genelinde bozulan tüm cadde ve sokaklarda devam edecek. Akçay mahallesinde çalışmalarını sürdüren ekipler cadde ve sokakları baştan aşağıya yeniden asfaltladı.

İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Çengel, Akçay’da başlatılan asfalt yenileme hizmetini denetleyerek, ekiplerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vatandaşlara kaliteli ve çağdaş ulaşım imkânı sunmak amacıyla asfalt yenileme çalışmalarına başladıklarını ifade eden İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Çengel; “Havaların ısınmasıyla birlikte çalışmalarımız hız kazandı. Akçay mahallemizde çalışmalarımızın büyük bölümü tamamlandı. İskenderun’da tüm mahallelerde bu hizmetimiz sürecek. Hemşerilerimize bu güne kadar yapılan asfalttan daha sağlam ve dayanıklı olan bir hizmeti vermiş olacağız” dedi.

Akçay mahallesinde yeni asfalt çalışmalarının tamamlanmasının ardından, ekiplerin cadde ve sokaklardaki çalışmalarını yoğunlaştırdığını belirten Başkan Yardımcısı Çengel; “Hem asfalt, hem de kaldırım ve bordür çalışmalarımız başta olmak üzere park ve bahçelerde yapacağımız çalışmalar yaz ayları süresince aralıksız devam edecek. İskenderun daha da güzelleşerek, kaliteli yaşanabilir bir şehir olacak” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here