Yüksel Evren; “Belen’de Bayrağımızı Zirveye Taşıyacağız”

0
96

chp belen-kadın kolları1Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belen Kadın Kolları Başkanı Yüksel Evren, parti binasında basın açıklaması yaptı. Çok sayıda partilinin katıldığı toplantı gövde gösterisine dönüştü.

CHP Belen Kadın Kolları Başkanı Yüksel Evren konuşmasına, toplantıya katılan partililere teşekkür ederek başladı. Böyle bir oluşum içerisinde olduğundan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Başkan Yüksel; “Kadın Kolları olarak; İlçe Başkanı, Yönetim Kurulu ve Gençlik Kollarıyla beraber partimizin bayrağını zirveye taşıyacağız. Bizlerin görevi, her türlü zorluğa rağmen sorunları çözerek, halkımızla hep iç içe olmaktır. Cumhuriyet Halk Partisinin, ülkenin girdiği bu girdaptan kurtulmasının tek yolu olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle gerekirse ev ev, kapı kapı gezerek çalışmalarımızı anlatacağız. Partime ve kadın kolları ekibime güveniyorum. Yaptığımız çalışmalarla CHP Belen Ailesi olarak hak ettiğimiz yerde olacağımıza inancım tamdır” diye konuştu. Açıklamalarını tamamlayan Evren, Kadın Kollarının asil ve yedek üyelerini toplantıya katılan partililere tanıttı.

chp belen-kadın kolları2

İlçe Başkanı Yüksel: “Emek En Yüce Değerdir”

CHP Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel de toplantının sonlarına doğru yaptığı açıklamalarda; “İnançlıyız. İnanmak başarmanın yarısıdır. Bu inançla ve azimle Belen Cumhuriyet Halk Partisi 2015 yılında yapılacak seçimlerde tarih yazacaktır. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Emek en yüce değerdir. Bunun bilincinde olan bir teşkilatız. Emeğe her zaman değer verdik ve her şeyin üstünde tuttuk” ifadelerine yer verdi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here