Yılmaz; “Üzerimize Ne Düşüyorsa Yapmaya Hazırız”

0
127

ATSİAD Yönetiminden İTSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

ATSİAD Başkanı Yılmaz; “Üzerimize Ne Düşüyorsa Yapmaya Hazırız”

Aybaşında olağan kongresini gerçekleştiren İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine tebrik ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda, Akdeniz Tüccar ve Sanayici İşadamları Derneği (ATSİAD) yönetim kurulu üyeleri de İTSO yönetimini ziyaret ederek, yeni dönemde başarılar dilediler.

ATSİAD yönetimini, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, yönetim kurulu üyeleri Gassan Kuran ve Müfit Tennioğlu karşıladı.

Bölge ekonomisi ve yeni projelerin görüldüğü ziyarette konuklarına nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini ileten İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “İskenderun’un iki güzide kuruluşu ile birlikte her zaman uyum içerisinde hareket ettik. Bundan sonra da İskenderun’a değer katacak, her türlü projelerde birlikte hareket edebiliriz. ATSİAD yönetim kurulu üyelerindeki bazı arkadaşlarımız aynı zamanda Odamız Meclis ve yönetiminde de yer almaktadırlar. Sizlerin fikirleri bizlere ve dolayısıyla bölgemiz ekonomisine pozitif yansıyacağını tahmin ediyoruz. Yeni süreçte hem sizler hem de bizler için bölgemiz ekonomisine, istihdama ve yeni projelere değer katmak için çalışacağımıza inanıyorum” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Kente faydalı olabilmek adına üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını vurgulayan ATSİAD Başkanı Yusuf Yılmaz ise; “Şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına İTSO yönetimine ve Meclise yeni seçilen tüm arkadaşlara hayırlı olsun demek için buradayız.  ATSİAD olarak şehrimiz ekonomisine daha faydalı olabilmek adına bizler üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. El birliğiyle yaşadığımız şehrimize ve bölgemize daha faydalı olmak için çaba sarf edilmesi gerektiğini düşünüyor ve bu yönde çalışmalar yapıyoruz” dedi. (Haber: Helga TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here