Yeni Yılın Coşkusu Primemall İskenderun’da Yaşanacak

0
103

pm-noel baba1Ziyaretçilerin hem ihtiyaçlarını karşıladığı hem keyifli vakit geçirdiği Primemall İskenderun, yeni yıl yaklaşırken ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatacak. Yılbaşı için birçok etkinliğe imza atacak olan Primemall İskenderun ziyaretçilerini birbirinden farklı sürprizler ile buluşturacak.

Keyifli alışverişin adresi Primemall İskenderun, gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor. Kurulduğu günden bugüne yaptığı etkinliklerle fark yaratan Primemall İskenderun yeni yıl sürprizleri ile ziyaretçilerini sevindirecek.

Primemall İskenderun 26 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştireceği Noel Baba Bandosu etkinliği ile ziyaretçilerine keyifli zamanlar yaşatacak. Ziyaretçilerin hem müzik dinleyebileceği hem de görsel bir şov izleyeceği etkinlikle birlikte ziyaretçiler eğlenceli bir gün geçirecek.

Çocuklar Kendi Yılbaşı Ağaçlarını Kendi Süsleyecek

Primemall İskenderun birbirinden renkli yeni yıl aktiviteleri ile 2016 yılına coşkuyla merhaba derken, minik ziyaretçilerini de unutmuyor. 13 ve 20 Aralık 2015 tarihlerinde “Çam Ağacı Süsleme Atölyesi’ne katılan çocuklar kendi ağaçlarını kendileri süsleyecek. Yeni yılın simgesi haline gelen Noel Baba bu sene de çocukları unutmayacak ve 27 Aralık günü çocuklara hediye dağıtacak.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here