Yaşlı ve Engelli Bireylere Özel Tekne Turu

0
9

Başkan Tosyalı; “Sevgi Her Engeli Aşar!”

Toplumun farklı kesimlerine dokunan ve sosyal belediyecilik faaliyetleriyle dikkat çeken İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, engelli ve yaşlı vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Tosyalı, bu kez engelli ve yaşlı vatandaşlarla, Kahvaltı ve Mavi Tur etkinliğinde birlikte oldu.

Belediye 3’nolu sosyal tesislerinde düzenlenen programa Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İlçe Başkanı Abdulkerim Güven, İskenderun Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Yılmaz Balaman ile birlikte yaşlı ve engelli vatandaşlar aileleri katıldı.

Düzenlenen kahvaltılı programda konukları ile bir süre sohbet eden Başkan Fatih Tosyalı; “Özel bireylerimizle Belediyemiz ve İskenderun Sosyal Hizmetler Müdürlüğü organizasyonu ile birlikte düzenlemiş olduğumuz kahvaltı programında bir araya geldik. Pandemi döneminde bakımevinde sıkılan yaşlılarımıza ve özel bireylerimizin keyifli bir gün geçirmelerini istedik. Belediye olarak yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Özel Bireylere Sevgi Dolu Masmavi Tur

Düzenlenen kahvaltılı programın ardından bakımevi sakinleri ve engelli bireyler, İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen tekne turuna katıldılar. Teknede yapılan müzik yayınıyla birlikte keyifli vakit geçiren özel bireyler, şarkılara eşlik ettiler, çiftetelli oynadılar.

Özel bireyler ve bakımevi sakinleri Başkan Tosyalı’ya gezi için teşekkür ettiler. Başkan Tosyalı da engelli kardeşlerimiz ne zaman isterlerse her zaman tekne gezisi başta olmak üzere her türlü aktivite için hazır olduklarını söyledi.

Unutulmaz bir gün yaşayan özel bireylere tekne gezintisi sırasında İskenderun Belediyesi tarafından ikramda da bulunuldu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here