Yanık; “Eğitimde Çıtanın Yükselmesi Adına Canla Başla Çalıştık”

0
88

Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yanık; “Eğitimde Çıtanın Yükselmesi Adına Canla Başla Çalıştık”

Türk Eğitim-sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık, 2017-2018 Eğitim öğretim yılının sona ermesi nedeniyle açıklamada bulundu.

Dönem boyunca, eğitim öğretimdeki sıkıntıların çözülebilmesi noktasında çaba gösterdiklerini ve önümüzdeki yıllarda da mücadeleyi sürdüreceklerini kaydeden Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık; “Eğitimde çıtanın yükselmesi için yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte canla başla çalıştık. Bu zorlu maratonda, eğitim camiasından, velilere, öğretmenlerinden öğrencilerine kadar eğitimde ter dökenleri canı gönülden kutluyoruz.

Göreve geldiğimiz günden bu yana, yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte öğretmenlerimizin haklarının korunması, eğitim de yaşanan aksaklıkların giderilmesi ve sorunların çözümlerine yönelik çareler bulunması noktasında yoğun gayretlerimiz oldu. Önümüzdeki eğitim öğretim döneminde de bu çalışmalarımız daha yoğun bir şekilde devam edecektir.

Oldukça yoğun ve yorucu bir çalışmanın ardından, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılını başarılıyla tamamlayan öğrencilerimizi ve canımızdan çok sevdiğimiz çocuklarımızın bütün eğitim yükünü birlikte paylaşan aileleri ve öğretmen arkadaşlarımı Tüm Eğitim Çalışanı dostları kutluyorum. Yaz tatilinin sizler için iyi bir dinlenme fırsatı olmasını umuyor herkese bol bol kitap okuyacakları bir tatil diliyorum”  şeklinde açıklamalarda bulundu. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here