Vergi Dairesi Müdüründen İşadamı Üysen’e Teşekkür

0
130

Vergi Haftası nedeniyle İskenderun Akdeniz Vergi Dairesi Müdürü Yaşar Akşahin Hayırsever işadamı Nuri Üysen’i makamında ziyaret ederek kendisine düzenli vergilerinin ödenmesinden dolayı teşekkür etti.

Vergi haftası nedeniyle bu tür ziyaretleri yaptıklarını dile getiren Akdeniz Vergi Dairesi Müdürü Yaşar Akşahin; “Bizim en eski mükelleflerimizden birisiniz. Hatay yağları şirketi 1973 yılından buyana bizim mükellefimiz ve her zaman da düzenli vergisini veren bir kurumsunuz sizlerin yanına gelerek teşekkür etmek için buradayız, gerçekten bu güne kadar her zaman devletimizin yanında ve insanlara hizmet ederek anılıyorsunuz. Bu konuda vergi dairesine de olan bağlılığınızı biliyoruz, sizleri tebrik ediyor ve bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilemek istiyorum” diye konuştu. Akşahin Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından verilen Nostaljik bir radyoyu da hayırsever iş adamı Nuri Üysen’e hediye etti.

Türkiye’de verginin insanın namusu kadar önemli olduğunu dile getiren İş adamı Nuri Üysen; “Her zaman düzenli verginizi vereceksiniz ki ülke kalkınsın, ülke kalkınınca da zaten vatandaş kalkınır. Her zaman bu anlayışla yolumuza devam ediyoruz. Biliyorsunuz ki bir ara İstanbul’daki şirketimin isim ve de Türkiye’de vergi rekortmenliğinde 2. sırada yer aldım, gerçekten bizler için onur verici bir durum bu konuda üzerimize düşen ne varsa yerine getirmek için çabalıyoruz, herkesi düzenli vergisini ödemeye davet ediyorum” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here