Vergi Dairesi Müdürlerinden Bir Teşekkür de İTSO’ya

0
505

Hatay Vergi Dairesi Başkanlığı, geçtiğimiz hafta içerisinde, 6736 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırmasına ilişkin kanunun sürecinde taksit hatırlatma kampanyasına desteklerinden dolayı  basın mensuplarına teşekkür ederken, dün de İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür belgesi takdim etti.

Sahil Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Özbey, Akdeniz Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Belman Gökçek ve Asım Gündüz Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Ummahan Dirisağlık, İTSO’yu ziyaret ederek, İTSO Başkan ve Yönetimine teşekkürlerini ilettiler.

Vergi Dairesi Müdürlerini, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı Servet Ugutmen, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip üye Necat Özkaya, İTSO yönetim kurulu üyeleri Bülent Seküçoğlu, M.Ali Bulut ve İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez karşıladı.

Vergi Daireleri Müdürleri, üzerinde, ‘6736 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin Kanunun 2017 Mayıs ayında yapılan taksit hatırlatma kampanyasına yaptığınız katkılar için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim. Nazmi Erol Hatay Vergi Dairesi Başkanı’ yazılı ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı başlıklı teşekkür belgesini İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a takdim ettiler.

Sahil Vergi Dairesi müdürü Mehmet Özbey, İTSO Yönetimine ve personeline yapılandırma sürecinde gösterdikleri gayretlerden dolayı teşekkürlerini ifade ederken İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da; “Şehrimizin ekonomisine değer katan, istihdam sağlayan şirketlerimiz, Kobilerimiz ve tüm esnaflarımız için borçların yeniden yapılandırılması önemli bir fırsattı. Biz de İTSO olarak yapılandırma sürecinde tüm üyelerimize yardımcı olduk. Yönetim kurulum adına Hatay Vergi Dairesi Başkanımız Nazmi Erol’a da ayrıca teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. (Haber: Helga TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here