Vatan Gazetesi 19. Yaşını Meslektaşlarıyla Kutladı

0
400

İskenderun’da 19 yıldır günlük olarak yayın yapmak olan Vatan Gazetesi 19’ncu yaşını meslektaşlarıyla kutladı.

Haklı bir gurur yaşayan Vatan Gazetesi Sahibi Diyap Atar ve ekibi, 19’ncu yılın mutluluk ve gururunu İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi dostları ve sevenleriyle kutladılar. İskenderun Vatan Gazetesi’nin 19’ncu yıl kutlama yemeği Arsuz Karaağaç’ta Agora Mey’de, Kanun Üstadı Bestekar Ses Sanatçısı Sezgin Çengel’in şarkıları eşliğinde yapıldı.

İskenderun Vatan Gazetesi Sahibi Diyap Atar ve Genel Yayın Yönetmeni Abdürrezzak Nazlı’nın örnek misafirperverlik sergilediği yemek davetinde, 19 yılın haklı gurur ve mutluluğu kendini hissettirdi. Diyap Atar, bu gurur ve mutluluk tablosuna ortak olan tüm dostlarına katılımlarından dolayı teşekkür etti.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysel Cıncık da yaptığı konuşmada, bölgede önemli bir yeri olan Vatan Gazetesi’nden ve yayın ekibinden övgüyle söz ederek, başarılarının devamını diledi. Vatan Gazetesi’nin kuruluş yıldönümü yemeği, Sezgin Çengel’in birbirinden güzel şarkıları eşliğinde neşe içerisinde geçti. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here