Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Yok

0
88

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğünce, halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan korunması amacıyla yürütülen çalışmalar hassasiyetle sürdürülürken, bu doğrultuda yapılan operasyon neticesinde geçtiğimiz hafta içerisinde 21 şahıs hakkında yasal işlem yapıldı.

Narkotik Suçlar kapsamında 02/02/2018 ile 09/02/2018 tarihleri arasında İlçemizde 10 olay meydana gelirken, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 21 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapıldı.

Söz konusu olaylarda toplamda 26 gr. Esrar maddesi, 55.685 adet Captagon uyuşturucu hap maddesi, 10 adet Ecstasy uyuşturucu hap ele geçirildiği kaydedildi.

Konu hakkında İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan açıklamada; “İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir” denildi. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here