Uyuşturucu Madde Kaçakçıları Tek Tek Yakalanıyor

0
10

Hatay İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ile Hassa İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından icra edilen faaliyet esnasında 31 ABR …. plakalı araç içerisinde ve Akbez mahallesinde ikamet eden M.A.G isimli şahsın ikametinde uyuşturucu ve uyarıcı madde bulunduğu bilgisi alındı.

Konuyla ilgili KOM Şube Müdürlüğü ile Antakya ve Hassa İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından uyuşturucu madde arama köpeği Tonaj ve bomba arama köpeği Süngü ile birlikte içerisinde T.Y., A.R.M. ve  A.W. isimli şahısların bulunduğu araçta yapılan aramada 563 gr. uyuşturucu madde olduğu değerlendirilen Metamfetamin ile M.A.G. isimli şahsın evinde yapılan arama sonucunda, 25 adet Captagon hap ve 51 gr. toz esrar maddesi ele geçirildi.

Soruşturmanın tamamlanmasını müteakip adli makama sevk edilen şüphelilerden M.A.G. ile A.W. isimli şahıslar serbest bırakılmış, T.Y ve A.R.M. isimli şahıslar ise tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna  teslim edildi.

Öte yandan, Erzin İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Yoncadüzü Mahallesinde bulunan bir ikamette yapılan aramada; 640,5 gram eroin, 6320 TL para, 2 adet cep telefonu ele geçirildi. İkamet sahibi B.B. sevk edildiği adli makamlarca serbest bırakılmış, ikamette bulunan ve hakkında nitelikli cinsel saldırı suçundan arama kaydı bulunan C.K. ise tutuklandı. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here