Üstün; “Arsuz ‘Huzur’ Kenti Olacak”

0
20

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün, İGC’yi Ziyaret Etti
“Arsuz ‘Huzur’ Kenti Olacak”

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün, meclis üyeleri adaylarıyla birlikte İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Üstün; “Arsuz’da depremin izlerini sileceğiz. Barış dilini kullanacağız. Ekibimizle birlikte tüm sorunları çözmek için el birliğiyle sahada tam gaz çalışacağız” diyerek gelecekle ilgili  ortaya koyacağı kararlı ve disiplinli duruşun sinyalini verdi.

Sami Üstün bir soru üzerine de, idari kadro ve personelin, saha çalışmalarındaki başarı ve eksikliklerinin de değerlendirilmek suretiyle yepyeni bir düzen kurulacağına vurgu yaparken; “Ödül ve ceza gibi uygulamaları düşünüyoruz” dedi.

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün konuşmasında; “Arsuz’a umut olacağız, güven sağlayacağız. Bu şehre sadece ve sadece hizmet edeceğiz. Arsuz’un tarihine ve doğasına saygılı bir yaklaşımla hareket edeceğiz. Betonlaşmadan uzak, sürdürülebilir ve ekolojik prensiplere uygun bir dönüşüm olacak. Arsuz’u huzur kenti, bir cazibe merkezi haline getireceğiz” diye konuştu.

İGC Başkanı Diyap Atar, Başkan Adayı Sami Üstün’e başarılar dileyerek, seçimlerin hayırlı olmasını temenni etti. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here