TÜFAD’dan Yılmaz’a Turuncu-Mavi Forma Hediyesi

0
175

tüfad ziyaret1Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Hatay Şubesi yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette yine ağırlıklı olarak futbol konuşuldu.

TÜFAD yönetimi, İskenderunspor’un uzun yıllar kaptanlığını yapan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı “Levent Yılmaz” yazılı bir forma hediye etti. İsminin yazıldığı formayı alan ve çok mutlu olduğunu ifade eden İTSO Başkanı Yılmaz; “İskenderunspor hak ettiği yerde değil, İskenderun’un ekonomisi onlarca ilin ekonomisinden daha iyi olmasına rağmen maalesef hak ettiği yerde değil ve olması gereken yerin çok gerisinde. Herkesin el birliği ile sahip çıkarak İskenderunspor’un hak ettiği yere gelmesi için mücadele vermesi gerektiğine inanıyorum” dedi.

TÜFAD Hatay Şube Başkanı Yaşar Düzen ise birliktelik vurgusu yaparak; “İskenderunspor’un her şeyin üzerinde olması gerektiğine inanıyoruz. Siz de bu takımda uzun yıllar kaptanlık yaptınız.  Yerel yönetimin de desteği ile birlikte tüm İskenderun sanayicisi ve iş adamları ile bu güzide takımımızı hak ettiği yere getirmek için el birliği vermeliyiz” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here