TOKİ Müracaatları Bugün Başlıyor

0
50

toki başvuru2Başkan Dingil; “Tek Amacımız Vatandaşlarımıza İyi Bir Gelecek Sağlamak”

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, verdiği sözleri tek-tek yerine getiriyor. Halkımızın geleceğini inşa edecek olan  (Toplu Konut İdaresi) TOKİ evleri için bugün düzenlenecek olan törenle müracaatlar alınacak.

İskenderunluların hayal ettiği ve özlemini çektiği hizmetler tek-tek hayata geçiyor. İskenderun’a hak ettiği hizmetleri kazandırmak için yoğun gayret gösteren İskenderun Belediyesi, vatandaşlarımızın ihtiyacı olan 4500 adet TOKİ konutları için bugün müracaatları alırken, ayrıca bu hizmetle kentimizin ve halkımızın geleceğini inşa edecek. Kentimizde ihtiyacı oldukça hissedilen (Toplu Konut İdaresi) TOKİ evleri için halkımız heyecan, sevinç ve mutluluğu bir arada yaşıyor. 450 bin m2 üzerine kurulacak olan konutlar için müracaatlar bugün saat 14.00’da İskenderun Belediyesi Sanat Merkezi’nde (Eski Nikah Salonu) belediye görevlileri tarafından alınacak, müracaat esnasında vatandaşlarımızdan her hangi bir ücret talep edilmeyecek.

İskenderun halkına verdiği sözleri bir bir yerine getiren Belediye Başkanı Seyfi Dingil, burada düzenlenecek törenle vatandaşlarımıza hitap edecek. Ekibiyle birlikte İskenderun’un kaderini değiştirecek projelere imza atan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Bizim tek amacımız var; oda vatandaşlarımıza iyi bir gelecek sağlamaktır. Bu amaçla TOKİ evlerini dar gelirli vatandaşlarımıza kazandırmanın sevincini yaşıyoruz. El birliği ve gönül birliği içinde olduğumuz müddetçe daha birçok projelerimizi ve hizmetlerimizi İskenderunlularla buluşturacağız. Hızla gelişen ve büyüyen İskenderun’umuza ihtiyacı olan tüm güzellikleri kazandıracağız” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here