Sürpriz Ayrılık!

0
17

İskenderun FK’da Ali Beykoz İstifa Etti

misli.com. 3 Lig 2. Grupta mücadele eden temsilcimiz İskenderun Futbol Takımının Teknik Direktörü Ali Beykoz, görevinden istifa etti. İstifa nedeniyle yaptığı açıklamada ayrılmasının kendi tasarrufu olduğunu kaydeden Teknik Direktör Ali Beykoz, konuyla ilgili şunları söyledi;

“Sezon başı anlaştığım İskenderunspor FK ile yolumu ayırma kararını Cuma günü aldım, Levent Abinin ısrarı ile son Nazilli maçına sonuç ne olursa olsun son kez çıkım. Bu süreçte, içerde Covid’den dolayı oynayamadığımız 1 maçımızı, yani eksik olan Ağrıspor maçını kazandığımız takdirde liderin 1 puan gerisinde ikinci sırada olacağız. Şu anda da çok iyi durumdayız.

30 kişilik kadromda ne sakat ne cezalı var! Umuyorum ve inanıyorum ki bu karakterli futbolcular takımı zirveye taşıyacaklardır. Bilmenizi isterim ki bu ayrılma kararı tamamen kendi tasarrufumdur. Yarın da şartlarla fesih yapacağız. Kalan maçlarında İskenderunspor FK’ya gönülden başarılar diliyorum. Bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür ederim.” (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here