Seyfi Dingil; “Biz Lafa Değil İcraata Oy İstiyoruz”

0
122

seyfi dingil3Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Seyfi Dingil, Azganlık’ta düzenlediği mitingde yine iddialı konuştu. Dingil; “İnsanımız kadar, medeniyetimiz kadar güzel bir İskenderun imar etmek için, tam kadro hemşerilerimizin hizmetinde olacağız. Meydanlara sığmayan coşkumuzla gümbür gümbür geliyoruz” dedi.

Seyfi Dingil, Azganlıkta düzenlenen mitingde binlerce kişiye yaptığı konuşmada; “Anketlerde açık ara önde çıkıyoruz. Kardeşlerim bizlere verdiğiniz bu destek, şevkimizi ve heyecanımızı daha da arttırıyor. İyi ki varsınız Allah sizleri yanımızdan eksik etmesin. Sizler için yeni bir İskenderun inşa edeceğiz. 30 Mart şimdiden hayırlı olsun. Sizleri çok seviyoruz. Sosyal belediyecilik nasıl yapılır bu millete göstereceğiz” dedi.

seyfi dingil4

30 Mart’ta kazananın İskenderun olacağını belirten Seyfi Dingil; “Biz kardeşler topluluğuyuz. Bizim amacımız milletimize hizmet etmektir. Kim ne kadar birleşirse birleşsin, Ak Parti 30 Mart’ta gümbür gümbür geliyor. Adaylığım boyunca hiçbir partinin adayına veya temsilcisine nezaketimizi bozduğumuz bir tek sözümüz yoktur. Biz lafa değil icraata oy istiyoruz. Büyükşehir demek işsizliğe dur demek, büyükşehir yatırım, turizm, köylerin grup yollarının yapılması, yaşanabilir şehir demektir” şeklinde konuştu.

Azganlık Belediye Başkanı Halil Demir sonuna kadar Seyfi Dingil’in ve Sadullah Ergin’in yanında olduklarını ifade etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here