Sanayi Esnaflarından İTSO’ya Ziyaret

0
85

itso-sanayi1İskenderun Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren Esnaf Oda temsilcileri İTSO yönetimine nezaket ziyaretinde bulundular.

İskenderun Yeni Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı İbrahim Açıkgöz ve yönetimi ile İskenderun 2 Nolu Esnaf Kefalet Kredi Kooperatif Başkanı Remzi Çaylı ve yönetim kurlu üyeleri, İTSO yönetimi ile bir araya gelerek, sanayi sitesinde sorunlar hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

itso-sanayi2

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren ve her iki oda yöneticilerinin sorunlarını dinleyen İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Oda olarak sanayi esnafının yanında olduklarını belirterek; “İskenderun Sanayi Sitesinin taşınması gündemde, bunun yanında Otobandan Sanayi sitesine bir yol ayrımı için çalışmalar var, bizlerde oda olarak bu konuları yakından takip ediyoruz. İTSO yönetimi olarak Mersin’de bu konularla ilgili karayolları bölge müdürü ile görüşmelerimiz olacak. Oda olarak esnaflarımızın mağdur olmaması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bunun yanında Yeni Sanayi Sitesinin Otoban yolunun üzerine taşınması konusu gündemde. Tabi bu uzun bir süreç ve bu süreçte yapılması gerekenleri de karşılıklı görüşerek esnaflarımızın da mağdur olmadan giderilmesini temenni ediyoruz” dedi.

 Ziyarette söz alan Yeni Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı İbrahim Açıkgöz ve İskenderun 2 Nolu Esnaf Kefalet Kredi Kooperatif Başkanı Remzi Çaylı da esnafın ve sanayinin durumunu İTSO yönetimine aktardılar.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here